از هیچ تا میلیون ها دلار ارزش! پروژه عظیم کریپتو پانک ها

Wednesday، ۲۷ Bahman ۱۴۰۰

کریپتوپانک (crypto punks) ها چه بودند و چه شدند؟

عکس هایی هنری با مشخصه 24 * 24 پیکسل بر یک اینچ که با الگوریتمی خاص و ویژه بوجود امدند به تازگی سر و صدای زیادی در حوزه ی nft بپا کردند که به ریز جزییات ان ها خواهیم پرداخت.

بالغ بر 10000 کارکتر منحصر به فرد بر پایه اتریوم در بلاکچین وجود دارد که جنسیت اکثریت ان ها خانم می باشد. هرچند هویت های مختلفی مانند حیوانات نیز به چشم می خورد مانند : میمون - زامبی و موجودات اخرالزمانی

تمام کاراکتر ها بر اساس شخصیتی منحصر به فرد می باشند و هیچ کاراکتری شبیه به هم نمی باشد.

شاید حسرت بزرگ همه ی ما این باشد تمام این کاراکتر ها روزی به صورت کاملا رایگان در فروشگاه مبتنی بر nft فروش رفت و هر شخص با کیف پول اتریوم منحصر به فرد می توانست یک کاراکتر را به صورت رایگان به سبد خرید خود اضافه کند.

تمام شخصیت ها پس از دقایقی از قرارگرفتن بر روی فروشگاه به سرعت تصاحب شدند و صاحبان ان ها حالا می توانند آن ها را با قیمت فضایی به فروش برسانند.

کریپتوپانک یک پروژه عظیم

مجموعه ی تمام این کریپتوپانک هارا به عنوان پروژه کریپتوپانک می شناسند و روزنامه ها و نشریات معتبر بین المللی از ان به عنوان پروژه ای عظیم یاد می کنند.

از جمله این نشریات و روزنامه ها می توان به :

بلومبرگ - cnbc - فایننشنال تایمز - مارکت واچ - نیویورک تایمز اشاره کرد.

شرایط خرید و فروش کریپتوپانک ها

شرایط بسیار خاص و عجیبی برای خرید و فروش تمام کریپتوپانک ها برقرار است.

تمام کاراکتر ها دارای صاحب مجازی با یک کیف پول مشخص می باشند از این رو افرادی که تمایلی به خرید و یا فروش و یا نگه داری آن ها دارند با پس زمینه هایی ویژه ای در مارکت نگه داری می کنند از این رو به بررسی رنگ های پس زمینه ای این کارکتر ها می پردازیم.

پس زمینه آبی :

این کارکتر ها با این رنگ پس زمینه ای برای فروش نیستند و درخواست مزایده ای نیز برای آن ها نیست . از این رو فعلا قابلیت خرید و فروش ندارند.

پس زمینه قرمز :

پانک ها با این پس زمینه قابل خریداری از صاحبان آن ها می باشند .

پس زمینه بنفش :

این پانک ها قابل قیمت گذاری شما به صورت مزایده ای می باشند و به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهند شد.

قیمت های فضایی خرید و فروش برخی کاراکتر ها :

به تازگی بالاترین رکورد ثبت شده برای خرید یکی از این پانک ها 8000 اتریوم معادل 23.6 میلیون دلار بوده است. رقم عجیبی که تعجب همگان را به همراه داشته است.

برخی قیمت های بالای فروش رفته کاراکتر ها به شرح زیر می باشد:

7.7 میلیون دلار - 10.3 میلیون دلار - 7.8 میلیون دلار - 5.5 میلیون دلار

اگر علاقمند به فروش طراحی خودتان در nft می باشید از همین حالا می توانید با خرید قلم نوری هویون و ساخت فروشگاه اقدام به اینکار نمایید.

با مشاوران ما در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را برای ایجاد فروشگاه در nft ارائه کنند.

پیام در واتساپ